Ogare – povolit!

Nebojte! To není výzva k omezení výroby či dokonce ke snížení kvality.

Během několika dnů jsem měl možnost vychutnat si kunčické petky. Ležák mi chutnal skoro mediciálně IPA byla vkusná – prostě taková, jaká má být.

Problém byl, že jsem měl trochu problém k obsahu nádoby dostat. Vršek byl enormně utažen. Nastala tak situace věru prekérní. Holandský, dobře uzrálý sýr nachystán, chuťové pohárky náležitě naladěny, leč přísun piva uvízl.

Nejsem žádný Franta Kocourek, ale ke svému pivu, případně vínu se vždy relativně bez problému dostanu. Tentokrát jsem byl ovšem nucen přistoupit k drsnějším metodám. Mlátil jsem petkou o stůl a dokonce jsem se snažil použít kuchyňský nůž. Naštěstí se celá akce obešla bez zranění.

Nakonec závit povolil a pivo bylo k dispozici. Jen trochu bouřlivě vytekly zhruba dvě deci. Jako u sektu.

Výrobky kvalitní, přeji Ogarovi mnoho úspěchů, jen se přimlouvám – trochu povolit závity…

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuálně a jeho autorem je Jarosek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 komentář u “Ogare – povolit!

  1. Připoměl si mi moji babču, když mi v pětadevadesáti letech řekla „synku, už strácím sílu, včera jsem si musela otevřít rum hasákem…“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>