Pivo, fotbal a Gambrinus

pivo a fotbal k sobě neodmyslitelně patří, ale je Gambrinus vlastně ještě pivo?

Rychlokvasný sajrajt vytékající z CK tanků, který je dle přísných zákonů HGB vodou zřeďován na příslušnou stupňovitost potřebuje totiž řádnou akční prezentaci. Navzdory tomu, že český tým na MS dopadl tak jak dopadl a finále je již doslova za dveřmi, v nové strategii bude možná i pokračováno a nebohý konzument může být unesen například na výroční schůzi ODS nebo koncert Karla Gotta. Nic však není zadarmo. V tomto případě je nezbytné protislužbou prokázat naprostou loajalitu příslušné pivní značce. Ačkoliv soudný pivař se nálevnám s  Gambrinusem (Gambrinem) cíleně na dálku vyhne, je záhodno poradit, jak se v případě takovéhoto únosu zachovat.

V první řadě je nutné křičet, volat o pomoc nebo jinak upoutat pozornost případné veřejnosti, aby bylo zřejmé, že jste unášeni proti své vůli.

Nenachází-li se nikdo v okolí a je vám únosci vyhrožováno zbraní či dokonce přímou infúzí „Géčka“ do žíly, snažte se zlotřilce asertivně přesvědčit, že se dopouštějí trestného činu podle § 216, za což mohou vyfasovat i několik let natvrdo. Jestliže nezabere ani toto a selže i předpokládaná adhesivita vteřinového lepidla, kterým se budete snažit zalepit si ústa a několik decilitrů obávané tekutiny vnikne do vašeho organismu, upadněte na zem a předstírejte úmrtí. Přežijete-li brutální únos, podejte na firmu SAB Miller žalobu. Z důvodů nestabilního kursu jihoafrického randu žádejte raději odškodnění v euro. Pivo a fotbal k sobě určitě patří. Lépe je však zápas vychutnat v pohodě domova při půllitru poctivého ležáku než se pařit na přeplněném stadiónu v přetížení několika G.

Příspěvek byl publikován v rubrice Publikovali jsme a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>