Pivu zdar!

Jelikož má Martin Jarošek na lodi  fatální problémy s internetem, a proto Vás nemůže pravidelně informovat o svých pivních výbojích v zámořských koloniích, požádal mě, abych Vás všechny jeho jménem pozdravil a snad i potěšil zprávou, že 26. května již vše bude zase při starém –  s Martinem se opět budete setkávat  U Segala či v Hobitovi, a až se dá po příjezdu domů fyzicky a psychicky dohromady, tak Vás jistě bude v článcích zpětně podrobně informovat o své dlouhé cestě, která byla bohužel lemována většinou jen hnusným pivem.

Tak si na jeho počest  objednejte U Hobita  Qáska (doporučuju toho extra hořkého) a za barem tam v klidu vyčkejte věcí příštích. Já se tam budu psychicky vzpamatovávat z té letošní totálně zpackané sezóny Tottenhamu Hotspur a připravovat se na novou, snad už pod nějakým schopnějším managerem.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuálně a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>