Ani kovidu, ani slechu….

V náročném pracovním zapojení a při kvantitě alternativních pivních značek, které je nutno náležitě zdegustovat, by jeden zapomněl i na Covid 19.

Myslím, že dnes už není ani nutné opětovně přesvědčovat zmatenou veřejnost o globálním podvodu s názvem Covid 19, který naše fašistická vláda pod údernickým heslem „Dohnat a předehnat“ bezezbytku a radostně akceptovala a po dobu delší než půldruhého roku protiprávně a protiústavně terorizovala český národ. Už tady nechci vytahovat čísla paragrafů, definice z Listiny základních práv a svobod ani srovnávat často nevěrohodná čísla „nakažených“, hospitalizovaných a zesnulých. Každý trochu vnímavější jedinec si vše dohledá sám. Kdo není úplně blbý, tak již informace nečerpá ze státních lživých médií, kde dostávají prostor pouze pseudoodborníci, demagogové i evidentní šílenci (Flégr).

Rozumné státy se již přestaly na koronavirus soustředit a vrací své země do normálu. U nás však ještě normál i přes pokročilost doby nenastal. Ačkoliv převážná většina uvědomělých občanů se již normálně chová (snad jen z výjimkou Prahy a Opavy, kde stále vstupují do hospody někteří hlupáci se zobákem na držce) vládnoucí hygienicko-politická junta se nechce svého vládnutí a svých bájeslovných zisků založených na buzeraci obyvatel tak jednoduše vzdát. Po nejrůznějších semaforech, psech a balíčcích vytahuje stále nové nesmysly, čaruje s pofidernými čísly a vyhrožuje. Přestože  „epidemická“ situace nedosáhla během léta a začátku podzimu ani nejoptimističtějších predikcí a více lidí nyní trpí angínou či žloutenkou, MZ prý opět plánuje jakási „opatření“.

Vzpomeňme na konec letošního května, kdy se rozhodnutím Nejvyššího Soudu ze dne na den otevřely interiéry hospod. Nesetkal jsem se nikde, že by všude u stolů seděli maximálně 4 hosté nebo že by po mne někdo vyžadoval očkovací průkaz. Přesto národ nevymřel ani nadále nekomplikoval „bojovníkům v první řadě“ jejich práci.

Podobný pocit jsem měl z hromadných kulturních a sportovních akcí.

Jediným bojem proti vládním a ministerským zmrdům je ignorace a diverze.

Na zdraví!

Příspěvek byl publikován v rubrice Listy UTOPIJE a jeho autorem je Jarosek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

3 komentáře u “Ani kovidu, ani slechu….

  1. dneska jsem se pohyboval po městě, a dost často pršelo, s velkým úžasem jsem pozoroval lidi, co se v tom dešti potáceli po chodních s promočeným náhubkem, ti mají level podřízenosti vytažený hodně vysoko, to už je mentalita severokorejského chudáka, bylo mi jich upřímně líto….

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>