Chce to jen doladit…

Očekávané se stalo skutečností. V hospůdce Big Jack poblíž třebovického Tesca již čepují paskovské pivko.

A to celý současný sortiment. Knajpa není velká a je docela útulná. Venku je zahrádka. V prostorách podniku se příležitostně konají komorní hudební produkce.

Ocenil jsem točenou Obecní 10°, po které následoval můj oblíbený Borloch. Na čepu je rovněž osvědčená cyklistická 9° Lunt a též pšenka Stolberg, která nechutná jako pšenka, ale je rovněž chutná.

Paskovu fandím, přesto si myslím, že pípy v Big Jacku potřebují mírné doladění. V relativním horku, dusnu a vlhku je třeba mok trochu více vychladit. Asi hodinu před mou návštěvou Big Jacka jsem pil Starobělskou 10° v zábřežské Kolibě a tam to bylo bez diskuze na jedničku – zároveň tak byla nastavena náročná laťka. V případě přespolní výtoče paskovského piva bych také trochu zvýšil tlak CO 2. Přesycené pivo není zdravé, ale nějaký rozumný říz to určitě chce.

Panskému pivovaru a jejich kvalitním značkám přeji úspěchy v dalším hledání kolemkomínových odbytišť.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuálně a jeho autorem je Jarosek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>