Jak dopadla oslava 40 let B Ch Š

Dobře.

Z úplně zakládajících členů (červen 1982 Komenského Sady) se nedostavil nikdo. Z další, těsně následující garnitury pár jedinců přišlo. Akce byla veřejná a lidí, ať členů či nečlenů bylo v Hudebním bazaru dost. Jako speciál se podávalo pivo z Paskova – Borloch a černá IPA Štola.

Měl jsem jen krátký uvítací proslov – pak již následovala volná spářka.

Během večera vystoupila formace Empty Pipen se svým čerstvým pivním repertoárem. Nechyběl ani populární pivní kvíz. Ten však již nebyl plošný, neboť se lidé během let naučili švindlovat s Googlem. Jednotlivým družstvům jsem předčítal otázky osobně a dohlížel na regulérnost soutěže.

Vyhrál tým, který  dosáhl 49 bodů z 61 možných. Jistý podíl na tomto úspěchu byl fakt, že v družstvu se náhodou nalézal sběratel pivních etiket.

Těšíme se na blízkou padesátku.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuálně a jeho autorem je Jarosek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>