Kam se serou bolševici…..

Od roku 1962 jsem zažil relativně hodně mimořádných událostí. Ať už to byla karibská krize, invaze vojsk Varšavské smlouvy, hrozba konfliktu s Čínou, několik epidemií chřipky a žloutenky, sucha, povodně, plánované opětovné zavedení pracovních sobot, hrozící měnová reforma nebo palácový politický převrat v roce 1989.

To však byly naprosto nezávažné prkotiny proti tomu, co se děje dnes. Naše Neo-liberálně-fašistická vláda si aktivně trénuje svaly a zkouší, co vše si ještě může vůči svým občanům dovolit. Určitě jste ani netušili, co má pár nevolených papalášů kompetenci udělat.

Dodnes jsem si myslel, že epidemická situace má nějaké své směrné číslo – tuším, že je to 1500 nakažených na 100 000 obyvatel. Naši odborníci však mají svůj odlišný odporný názor. Takže pro začátek zrušili v naší zemi společenský a kulturní život, zastavili proces vzdělávání, ochromili ekonomiku a zakázali nám volný pohyb. Mluví se něco o horizontu 30 dní, ale nějaký konec těchto drakonických opatřeních nám nikdo neoznámí.

Ruku v ruce s tímto stavem opět rozjitřili společnost a podle staletých zákonů „rozděl a panuj“ poštvali proti sobě dělníky a umělce či zaměstnance a živnostníky. Internet je plný kvazi bolševických názorů o volných místech v pásových montovnách pro zrádné herce na volné noze či nenávistných výpadů proti OSVČ, kteří si platí nízké pojištění, a tak dobře jim tak!

Přitom praví nepřátelé, kteří nás do této situace uvrhli se denně seberealizují ve sdělovacích prostředcích. Zatím vystupují jako zachránci civilizace, po případném ochabnutí mediálně-virové kampaně se budou ve zdevastované zemi tvářit jako akční hrdinové. Jestli jim to, přátelé žerete, věřte, že právě to je příslovečný vítr na jejich mlýn. Nahlédněte do nezávislých zdrojů, či statistik a snažte se poslechnout si i jiný odborný, ovšem neprefabrikovaný názor.

Ve většině zemí EU je situace obdobná a mám dojem, že pohlaváři jednotlivých satelitů spolu vzájemně soutěží, kdo život vlastním občanům více znepříjemní.

Vězte, že případné zavedení stanného práva se zákazem vycházení a podobnými chuťovkami je určitě u naší gangsterské vlády rovněž „na stole“. Ctíte-li občanskou společnost s nedotknutelností určitých práv a soukromého majetku, buďte informováni, že ve „vybraných případech“, vám může „stát“ zabavit jakoukoliv věc, včetně vozu nebo nemovitosti, se kterou může naložit podle svého uvážení. Ještě si myslíte, že žijete v demokratickém státě?

No dost strašení. Toho si v současnosti užíváme denně dost. Věřme, že náš patron Svatý Václav s nepřáteli České Země příslušně zamete. Zatím to berme jako bojovou hru. Nebo jako dnes populární hru únikovou. Akorát, že si myslím, že z tohoto blbince není úniku.

Příspěvek byl publikován v rubrice Listy UTOPIJE a jeho autorem je Jarosek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

2 komentáře u “Kam se serou bolševici…..

  1. Díky Martine, krásně jsi to napsal! Moc zdravím! Marek
    P.S.: Dej vědět, až budeš zase někdy v Belgii.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>