Kdo nechá vylít pivo, prolije krev

Předevčírem ve večerních zprávách ČT mluvili o nedozírných škodách restaurací a malých pivovarů.

Ukazovali několik postižených provozoven, mezi nimi též minipivovar Stará Škola z Chuděnic. Je to jeden z pivovárků, který již řadu let míjím a ještě jsem neměl příležitost jeho pivo ochutnat. Dnes má problémy. Stejně jako stovky podobných provozoven. A kdo za to může? Covid? Nenechte se vysmát. Naše diletantská fašistická vláda, která svévolně jedná s lidem vlastní země jako spolek samozvaných diktátorů.

Zavřené obchody v neděli mi nevadí. V Německu nebo v Rakousku se to děje již řadu let a dovoluji si věštit, že i u nás to tak zůstane. Problém však není v tom, jestli si rodiny s dětmi místo promenádě v shopping centrech vyrazí v neděli do přírody ale v drzosti čím dál troufalejšího státu (zdaleka nejen v případě ČR), který přestože vybírá nejrůznější daně a odvody si dovolí diktovat svobodným podnikatelům – daňovým poplatníkům, jak mají mít otevřeny své provozovny. Neuspějí ani plačtivé argumenty o ubohých prodavačkách, které se nemohou v neděli věnovat svým rodinám. Je to asi jako by si horník stěžoval, že na šachtě je horko a prašno nebo pekař, že musí brzo ráno vstávat. Podobným vměšováním politiků do práv podnikatelů je třeba zakazování kouření v hospodách.

Ale zpět k současné drahé frašce. Podle průzkumů se v knajpách nenakazí zdaleka tolik osob jako na velkých pracovištích. Přesto fabriky (zejména Agrofert) jedou vesele dál a OSVČ živoří. Samozřejmě, že tyto lidi postižené státním terorem závistivé lopaty posílají pracovat do zemědělství nebo do stavebnictví. Někteří lidé jsou díky masmédiím tak vystresováni a zblblí, že se třeba i bojí udělat si ve svém vlastním domě zkoušku kapely, aby je neudali sousedé.

Žádná hektická a mnohdy likvidační „opatření“ samozřejmě nefungují u nás ani ve světě. V Izraeli drželi obyvatele u huby již na jaře a rozšíření dotyčného viru se jen odložilo na podzim. V Peru drží lidi doma málem pod samopaly a ti stejně padají jak hrušky. Podobně si vede i Španělsko nebo Francie. Virus má totiž svůj plán a těmito pseudometodami se nad nim evidentně nedá zvítězit.

Takže nevinní pivovarníci jsou nuceni prodávat pivo pouze v petkovém, lahvovém nebo plechovkovém balení. Mnozí zase budou muset nějaké své pivo i vylít. Naštěstí se najdou i v dnešní pohnuté době hrdinové, kteří riskující likvidaci ze strany státního terorismu pokračují tajně ve své výčepní činnosti.

O tom, že buzerace obyvatelstva v době kvazi pandemie je k ničemu, svědčí výmluvná čísla. Ve Švédsku, které se pro zapčklé rouškaře stalo zemí, kde vláda svou liberálností hubí vlastní obyvatele narostl za poslední cca 2 měsíce počet zemřelých S COVIDEM 19 asi o 200 případů. A to fungují hospody i školy. U nás zhruba o 3 500. Takže se jedná o prosté posunutí křivky v čase, o němž covidoví fanatici nechtějí vůbec slyšet.

A když jsme u statistik, tak se podívejme na srovnání dva dny starých čísel v ČR, kde vláda dokonce zakazuje lidem zpívat a v Bělorusku, kde nedemokratický diktátor Lukašenko doporučil proti viru práci na zahradě a vodku:

Celkový počet nakažených od počátku pandemie:

ČR – 345 699, Bělorusko – 100 400

Počet zemřelých s Covidem:

ČR – 3603 (dnes přes 3900)

Bělorusko – 941 (k dnešnímu dni 972)

Aktivní případy (k dnešnímu datu)

ČR – 173.892

Bělorusko – 12.352

 

Ano. Už slyším okřídlený argument zastánců coronavirového teroru: „To nic neznamená! V bělorusku se málo testuje!“

Takže počet uskutečněných testů k 1.11.

ČR – 2, 348.162

Bělorusko – 2, 537.798

A včil mudruj covidofile…..

Příspěvek byl publikován v rubrice Listy UTOPIJE a jeho autorem je Jarosek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>