Nějak se to nedaří

Vzpomínáte pamětníci, kterak byla naše republika obehnaná ostnatými dráty, aby bylo znemožněno ji bez patřičných povolení opustit? Zlí komunisté! Dnes má zdravý občan této země problém překročit legálně hranice okresu.

Naše fašistická vláda s pomocí kolaborantských „opozičních“ stran opět vystupňovala stanné právo v ČR. Teoreticky se už nesmí nic, pouze odjet na pracoviště a zpět. Celý volný čas při pěkném jarním počasí trávit pouze doma, maximálně se jít projít do nejbližšího parku se zakrytým ksichtem. A nejpozději ve 21.00 již vzorně sedět před TV přístrojem stabilně naladěným na ČT 24 a poslouchat slinty a vyhrůžky Dr. Mengele, nácka Hamáčka a nejvýše postaveného estébáka u nás.

A dále jsou likvidováni živnostníci, dětem je upíraná školní výuka, ničí se sociální vazby a nakonec i individuální imunita, která je v boji s jakýmkoliv virem tou nejsilnější zbraní. A co je nejhorší, na celkové zdravotní bilanci žádné výsledky drastických a protiústavních omezení nejsou vidět. Podíváme-li se na statistiku údajně nakažených a zemřelých v ČR zjistíme, že jsme konečně bezkonkurenčně dosáhli nejvyšší příčky na světě. Budeme-li se řídit pouze obecnou matematikou, jsou tato čísla příšerná. Jen pro srovnání: V Indii se dle statistik nakazilo předevčírem plných 1300 lidí (při více než miliardové populaci) a u nás přes 14.000. Kdepak asi udělali zodpovědní soudruzi chybu?

Nestačí policejní brutalita na bezbranných občanech i dětech, trestné šíření poplašných zpráv či rostoucí počty sebevražd. Bezradní diletantští papaláši dále vymýšlejí škodlivé nesmysly a pokračují ve svém devastačním díle. Po roce údajné pandemie nejsou schopni posílit zdravotnictví, nemocné si berou jako rukojmí, ze zdravotníků dělají oběti a z občanů, kteří si v odlehlém parku předpisově nezarouškují tlamu bezcitné a nezodpovědné vrahy.

Avšak, jak se říká, žádné pivo není tak horké, jak se uvaří. A to zejména v české kotlině. Náš národ má již doslova plné kecky každý týden se měnících pičovin, které mu pouze komplikují každodenní existenci a začíná rebelovat. Čím dál méně (těch blbějších) občanů si ještě naivně myslí, že nošením Prymulových předražených respirátorů  a zavřenými krámky a hospůdkami vymýtíme chřipkový virus. Vláda na úspěšnější řešení měla už více než rok a nyní se nemá už na co vymlouvat. Svobodomyslní lidé se budou dále scházet, družit se a popíjet v soukromí, i přes protiústavní zákaz na veřejných místech a v tajně otevřených hospodách. Fašisté už brzy nebudou mít kam uhnout a bude to jen kdo z koho. Kdo to déle vydrží.

Nedávno jsem měl rozhovor z policejní hlídkou, neboť jsem na zastávce MHD neměl nasazen ten dusivý čumák. Kupodivu jsem nebyl zatčen a policista mi doporučil stoupnout si takto mimo hranici zastávky. Nechtěl ani vidět mé čestné prohlášení s tím, že to policii nezajímá a svěřil se mi, že ho tato buzerace vůbec nebaví.

Možná, že situace vygraduje tak, že policie a armáda půjde s lidem jak v letech 1948 a 1989. A to pak začne to pořádné tóčo….

Příspěvek byl publikován v rubrice Listy UTOPIJE a jeho autorem je Jarosek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>