Nové tričko

Od roku 1992 Bratrstvo Chmelové Šišky příležitostně vyrábělo výroční tematická trička.

Začalo to prostým logem, později k němu přibyl i nějaký ten obrázek.

V současnosti je ve výrobě nový T-shirt s logem B Ch Š vpředu a vzadu s plně barevným pullitrem pomalovaným logy nadnárodních společností s průvodním textem: Různé značky – stejné sračky, podpoř tvůj lokální mini pivovar. Jestli se mi podaří nahrát soubor, bude k dispozici i náhled. Když ne, tak později.

Trička se vyrábějí přímým potiskem, takže se dají dotisknout i jednotlivě. Cena je stanovena na 299 Kč.

Měla by být hotova koncem listopadu, zájemci se mohou přihlásit na tyto stránky.

Vhodný vánoční dárek.Bez názvu-1 (1)

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuálně a jeho autorem je Jarosek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

8 komentářů u “Nové tričko

 1. Nerad bych zabředl do diskuze co je a co není sračka, jen mě překvapila absence loga nejslavnějšího z nejslavnějších pivovarů. Tolikrát jsem se u jeho plechovkového, či láhvového piva podivil, co že jej to vlastně proslavilo. Designér trika zřejmě z nostalgie nejslavnější logo vynechal.
  Na triko se každopádně moc těším!

  • Kolega má nejspíš na mysli PU. Tuto značku proslavil zejména fakt, že sládek Josef Groll v něm v roce 1842 uvařil první pilsner. Pochopitelně současná podoba této značky s oním revolučním počinem nemá nic společného.
   Společnosti SAB Miller jsem věnoval navíc prostor na edici triček B Ch Š z roku 2005 „I bohové mohou ztratit svou trpělivost ( rozlícený bůh Radegast vyhání z pivovaru bůrský management) a „Ne, děkuji. Jihoafrické sračky já nepiji“ (cestovatel Emil Holub v povodí řeky Zambezi zdvořile odmítá plzeň nabízenou domorodými Zulukafry).
   Bohužel náklad je dávno rozebrán a grafický návrh v el.formě už neexistuje. Pokusím se z dosud existujících analogů vytvořit ukázku.

   • :-) Já vím, že PU proslavil Groll a jeho první pilsner, jen jsem „chtěl jít satirou ostře do problému“. Triko z roku 2005 muselo být super, ale přiznám se, že tenkrát mě PP ještě tak nesral jako dnes. Oproti B.Ch.Š. jsem asi o dekádu pozadu.

   • Když jsem uviděl cenu 299,- , tak jsem si říkal, že to je docela fajn cena. Ale když jsem četl v komentáři napsáno 300 Kč, tak jsem si pomyslel: „to zase do prdele utratím tři stovky“. :-) :-)
    Ten Baťa nebyl hloupý… :-)

 2. Březňák, Krušovice ani Radegast sračkami nejsou, kvalitu si drží tvar navzdory tomu, že jsou vařeny ve velkých objemech.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>