Předvánoční degustace

Ve čtvrtek 19. 12. od 17 hodin proběhne v pivotéce Pivovarského domu Ostrava degustace českých i zahraničníc speciálních piv.

Připraveny jsou české speciály Imperial Pilsner 20° z Břevnova a 19°Vykulenec z Kostelce nad Černými lesy – naprosto delikátní záležitost dokvašovaná v dřevěných sudech po červeném katalánském vínu. Ze zahraničí se bude degustovat pivní šampus Saison Dupont, belgický Les bon Voeux, francouzský Tripel Vivat a německý pšeničný barriqový speciál Aventinus s 9,5% alkoholu. Možná dojde i na nejdražší pivo z pivotéky – archivní pivní sekt Deus.

Cena degustace je cca 200 Kč. Jsou volné ještě poslední dvě místa. V případě zájmu volejte přímo pořadateli 731 336 945, v případě nezájmu nevolejte.

Tento týden je poslední šance zakoupit hodnotný dárek pro své blízké i vzdálené v naší pivotéce!

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuálně a jeho autorem je Jarosek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>