Slepí prohlédnou, domovarníci si vytvoří coronu…

Mediální strašení nekončí. V TV se opět objevuje vyhrožující nácek Prymula (odkud ho zas vyhrabali?) a internet je plný šokujících zpráv, jak nás již brzy Covid vyhubí.

Jedna z posledních (poté, co jsem se dozvěděl, že jestli chytnu koronu, mám 8x větší šanci zažít mozkovou mrtvici) popisovala tklivou nemocniční scénu z USA, kdy mladý, nedisciplinovaný účastník texaské Covid Party umírá na smrtelnou nákazu na oddělení intenzivní péče a v posledním tažení se obrací na přítomnou ošetřující sestru se slovy: „Nevěřil jsem ve smrtelnost covidu a to jsem udělal velkou chybu….“ ukázka jak z béčkové mýdlové opery. Představuji si dokonce tuto ještě rozšířenou scénu v originále: „I was wrong. I made a fatal mistake! I was blind, but now I see! Forgive me, Corona for my ignorance and blaspheming….God is my sheppard….“

Ale teď něco veselejšího: Jeden nejmenovaný český lékař, který mimo jiné zmínil 7000  českých občanů zemřelých  na onkologické choroby za poslední tři měsíce, že coronavirus se dá vyšlechtit i v domácích podmínkách. Jako základ pro kultivaci viru prý stačí pivní kvasinky (Saccharomyces  Cereviciae).

Ač syn chemika, nedokáži si tento proces vysvětlit. Že by nakonec všechen ten bordel vznikl v nějakém pivovaře (Tsching Tao) a ne na netopýřím trhu? A není to náhodou cesta k opravdu funkční vakcíně? Pivař dostane oslabený virus do těla a získá přirozenou imunitu. Je to určitě výzva pro činorodé domovarníky, ale i pro velké pivovarnické společnosti.

Viry přicházejí a odcházejí – Pivo zůstává….

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Listy UTOPIJE a jeho autorem je Jarosek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>