Šťastná hypoxie

Zastánci Svatého Covidu vymýšlejí stále nové a nové ptákoviny.

V poslední době, když „pandemie“ u nás relevantně slábne je trend popisovat nové a nové strašidelné mutace viru. Je to již únavné a tak člověk uvítá i nějaké to zpestření.

Před pár dny mne pobavil článek o tom, že Covid 19 způsobuje u nakažených tzv. „šťastnou hypoxii“. Údajně pacienti v nemocnicích na kyslíku někdy odkládali masky a chtěli si telefonicky zamluvit jídlo u McDonalda. Prý se dusili a přitom o tom vůbec nevěděli. Zásluhu na tom má pokles saturace oxidace krve pod 70 a možná tomu napomáhají i postižené chemoreceptory. A říká se tomu „šťastná hypoxie“.

Co dodat? O nové biologicko-politické zbrani se již šíří tolik hovadin, že zdravého skeptika už nemůže nic překvapit. Přesto mne dotyčný článek přinutil k zamyšlení. Možná, že takto už chápu ty věčně zamaskované strašpytly se zobáky místo tváře, kteří jak zombie procházejí nejen ulicemi města, ale křižují i lesní pěšiny a občas takto vyšňoření i běhají nebo provozují cyklistiku. Ano. Trpí šťastnou hypoxií, která je postihla díky nedostatku kyslíku. Norma pro množství CO 2 je u dobře utěsněných respirátorů asi 4x překročena a možná právě proto někteří jedinci pociťují stavy ryzí euforie a hadr z huby odmítají sundat.

Co kdyby po tomto neuváženém činu ona nirvána zmizela a byla opět nahrazena nebezpečnou realitou se všemi nevypočitatelnými viry, otevřenými hospodami, hrajícími divadly a bavícími se lidmi? Tomu se prostě musí zabránit! Respirátoráci svým zakrytým postojem nejen chrání zdraví celé planety, nýbrž také oddaně respektují všechny vypečené zločinecké vlády světa.

Šťastná to hypoxie!

Příspěvek byl publikován v rubrice Listy UTOPIJE a jeho autorem je Jarosek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

2 komentáře u “Šťastná hypoxie

 1. Můžete být nad tím pobaven, jak chcete, ale stav šťastné/tiché hypoxie registrují i odborné lékařské weby a společnosti, např. Česká lékařská společnost J. E. Purkyně a Česká společnost anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicíny a zahraničí nevyjímaje. A příběhy samotných záchranářů taky mluví za své. Co myslíte, podle čeho určují, zda je pacient C+ zralý na odvoz do nemocnice? Ano, správně, přicvaknou jim na prst oxymetr na měření saturace. Tak tu, prosím, nešiřte dezinformace vyvozené studiem vysoké školy života.

  • Bludy a dezinformace v současné době šíří zejména z děr vylezlí pseudoexperti skrze prodejná média, viz zde už zmiňované nonsensy o přeskakování viru v obchodech mezi regály, čínském lékaři, který díky covidu zčernal(a podle fota získal i typické negroidní rysy) nebo jak nám, za dvacet let coronavirus zkrátí život o deset.
   Nehodlám polemizovat s Českou lékařskou společností, pouze jsem reagoval na to, jaké informace do nás média cíleně pumpují, aby nás řádně vyděsila.
   Článek jsem napsal 1.6.2021 jako satiru na nefunkční respirátory, které nás naše fašistická vláda nutí nosit už pomalu dva roky, aby si provozovala své nemorální kšefty (viz loňská pořizovací cena FFP 2)a mnozí občané jim to stále žerou.
   Když někdo protiústavně zavírá hospody, rozhání lidi a dokonce způsobí vylévání piva, musí počítat s odpovídající reakcí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>