V hospodě už není bezpečno

Po letošním masakru v uherskobrodské restauraci jsem si uvědomil, že si člověk dnes už, nemůže být ničím jistý ani na takovém bezpečném místě jako je hospoda.

Francie bohužel v současnosti sklízí plody své koloniální minulosti a soudobého pomýleného tzv. Multikulturalismu. Ve velkých městech mají lidé strach, bojí se chodit na koncerty či do divadel, nechají si ujít sportovní události a stoprocentně omezí i návštěvu restaurací. Toto je přesně záměr teroristů. Udeřit, potom se stáhnout a z bezpečí sledovat, jaký se jim podařilo udělat ve společnosti ďaurských psů rozvrat. Krásně to fungovalo po 11.9.2001, kdy se život v USA zastavil. Nelétala letadla, nehrály se ligové zápasy a skoro týden byla uzavřená i největší světová burza.

V současném hektickém a přemnoženém světě není stoprocentní obrana před podobnými incidenty zřejmě možná, avšak zodpovědné vlády jednotlivých států či celé neslavné EU konají naprostý opak toho, coby měly provádět jako prevenci. Jen více nelegálních vetřelců do Evropy, jsme přece masochisté a křesťané zároveň a budeme milovat svého nepřítele i když nám bude sekat hlavu, případně až nám uřeže pravé ucho, nastavíme s porozuměním levé. Věřme, že na dobře placené vlastizrádné svině se už vaří příslovečná voda, jen by to chtělo přiložit nějaké to polínko. Ubozí Francouzi. Vůbec jim teď život v jejich zemi nezávidím.

Jeden z masakrů proběhl v  pařížské restauraci Malá Kambodža. To je bohužel důkaz toho, že se před teroristy neschováme ani ve vietnamské jídelně. Jediným možným azylovým místem by snad mohly být stánky Doner kebab, tam však zase netočí pivo. Jak už jsem párkrát psal, pro většinu muslimů, je alkohol ďábel, kterého je třeba zničit. Proto mám strach o osud našich minipivovarů, které mohou být už v blízké budoucnosti napadány tlupami islámských vymaštěnců nebo zásahem našich maňáskových úředníků bourány, aby udělaly místo mešitám našich nových radikálních přátel.

Je to depresivní. Bude to třeba zapít U šenkýřky v Darkovičkách. Tam snad muslim hned tak nevkročí. Ale na druhé straně nebezpečí nemusí přicházet vždy z Blízkého a Středního Východu. Někde na internetové diskuzi jsem četl, že Hlučínsko je okupováno už 70 let a je s tím třeba něco udělat…..

Příspěvek byl publikován v rubrice Listy UTOPIJE a jeho autorem je Jarosek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>