Vítězný úmor a partyzánská válka

Nedávno proběhlo 73. výročí známého komunistického puče. Letos nám naši pohlaváři připravili vskutku důstojné oslavy.

Neschopná, veskrze zkorumpovaná teokratická vláda už neví, co vymyslet. Zatímco už skoro rok ničí živnostníky, kulturu i školství, nyní se jí zachtělo konečně uzavřít obyvatele ve svých příbytcích. Rok poté, co uzavřela občany ve „městech hrdinech“ Šternberk a Uničov, rozhodla se praktikovat tento teror po celém území ČR. Za 42 let bolševické nadvlády bylo údajně režimem popraveno kolem 250 lidí. V dnešní době svobody a parlamentní demokracie jdou jen za posledních cca 12 měsíců tato čísla do desetitisíců. A jen za zlomek z těchto obětí může samotný covid.

Jak už zní má mantra, vláda, potažmo ministerstvo zdravotnictví se má věnovat péči o nemocné, nikoliv cílené likvidaci doposud zdravých jedinců! Buďto je kapacita naší zdravotní péče nedostatečná (to by mohla být sklizeň plodů 30 leté racionalizace našeho zdravotnictví) nebo hůře – není zájem o její rozšíření a zkvalitnění. Peníze by na to byly. Za 1.000.000.000.000 Kč (bilion má skutečně tolik nul), což je reálný schodek našeho rozpočtu na dva roky by se daly stavět nové, plně vybavené nemocnice a v případě nedostatku personálu povolat naše lékaře s diskutabilních zahraničních misích a dočasně zaměstnat zdravotníky ze zahraničí. Zbytek země by mohl, třeba v omezenějším režimu bezpečně fungovat. Avšak vidina přísunu dalších financí do bezedných kapes kmotrů, kterým dnes už nestačí vysávání státního rozpočtu skrz zločinné dotace na úkor běžného obyvatelstva a uchyluje se k protiústavnímu teroru je příliš lákavá (Vítězný úkor).

Mimochodem včera jsem konečně zareagoval na neustálé výzvy z internetových diskuzí (tak se jděte podívat na přeplněné JIPky a běžte tam na brigádu, vy zlořečení popírači atd.) a nabídl své služby Městské Nemocnici Ostrava. Nemám sice zdravotnické vzdělání, ale určitě bych mohl aspoň vynášet prádlo, vařit čaj, pouštět ventily na ventilátorech nebo vozit mrtvoly. Bohužel, mám smůlu. Jedině kdybych vlastnil certifikát minimálně z rekvalifikačního kurzu obor sanitář, který trvá 3 měsíce a příležitostně jej  financuje Úřad práce, tak bych mohl zaslat své iniciály a v případě skutečného nedostatku bych byl případně kontaktován. Zase jedna prasklá bublina.

Za socialismu byly v naší zemi (alespoň tedy v české části) tři politické strany . KSČ, Strana Socialistická a Československá Strana Lidová (dnešní KDU-ČSL). Dnes je parlamentních stran mnohem více, ale princip je stejný. Chybí opozice. A ti šašci, co si na onu opozici hrají, se minulý týden konečně odkopali a ukázali, jak to se svými voliči myslí. Hanba jim! Proto současný puč připomíná více než Vítězný Únor mnichovskou zradu. A já osobně nepočítám, že s těmito zadarmo drahými zkurvysyny (a zkurvydcerami) lid zúčtuje u podzimních voleb. Ty se totiž vůbec nemusejí konat (protože covid). Případně se upravuje volební zákon. A i v případě, že by vyhráli Piráti nebo, nedej bože ODS, je to stejná banda zaprodanců, která se s Babišovými pacholky ještě ráda spřáhne.

Nevíme, co bude zítra, natož za týden. Obyvatelstvo trpí a „nahoře“ se dál vesele krade a rozkrádá. Jedinou možností je občanská neposlušnost (se kterou počítá i naše ústava), a partyzánská válka, která se docela osvědčila za Protektorátu.

Můžeme začít tím, že si dáme nějaké to pivo z ohrožených pivovarů a tak podpoříme jednak těžce zkoušené živnostníky a neposlední řadě i naše zdraví.

Příspěvek byl publikován v rubrice Listy UTOPIJE a jeho autorem je Jarosek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>