Who is WHO?

Poplašné a výhružné zprávy o zkázonosném Covidu nepřestávají bavit.

Nedávno jsem četl na Novinkách článek o nebezpečnosti nové „indické“ mutace, která je dnes označována nějakým písmenem řecké abecedy (teď nevím, jestli to je delta nebo omega). Hned v nadpisu, kde je nastíněna možnost plných 13 případů někde v severních Čechách, je pro současná prvoplánová média charakteristická informace – „Experti bijí na poplach!“.

Za včerejšek u nás přibylo celých 90 osob s pozitivním testem. Přesto si  naše fašistická vláda stále snaží udržet své opratě v rukou. Nechce opustit své nemorální kšefty a nepřestává vymýšlet nelogické a protizákonné „zlepšováky“, o kterých už ví, že jim je smete příslušný soud. Otravování veřejnosti zbytečnými testy a dušení občanů a hlavně školní mládeže draze pořízenými respirátory musí být dotaženo až do tragického, leč nevyhnutelného konce.

V této činnosti, nejen naše samozvané papaláše podporuje i naprosto nefunkční WHO (World´s Health Organization). O tomto uskupení jsem měl vždy představy, že bylo utvořeno proto, aby pomáhalo nemocným, či jinak zdravotně postiženým lidem. Nyní se mi však zdá, že dle slov klasika – pravý opak je pravdou. Na počátku údajné pandemie WHO si s jakoukoliv reakcí dávala na čas a nakonec, když již byla vyvolaná příslušná hysterie, začala jednat zmatkovitě a hekticky. Údajně promptně změnila parametry pro vyhlášení pandemického stavu. Neznám přesně tehdejší a současné podmínky, ale vidím to na příkladu ČR, kdy je dle snad stále platného Pandemického plánu z roku 2011 epidemie definována při počtu 1600 případů na 100 000 obyvatel. Dnes je toto číslo snad průměrně někde kolem 30 a hygienická mafie pod taktovkou vlastizrádců stále organizuje manévry, vyhrožuje a buzeruje. Naštěstí jen do té doby, dokud si to občané, kteří tyto zmetky platí, nechají hromadně líbit.

Asi před rokem jsem zamýšlel vyhlášení WHO sbírat a evidovat, nakonec mne to pochopitelně přestalo bavit. Už jsem unavený z nových výsledků výzkumů „odborníků“, kteří stopují koronavirus v obchodě přeskakovat mezi regály, ukrývat se ve varlatech, postihovat na léta dopředu všechny orgány nebo zkracovat lidské životy o 20 let. Občas se však nad nějakým tím prohlášením pozastavím.

Před pár dny vyděsilo experty z WHO rozšíření indické mutace v Demokratické Republice Kongo (DRC), kde se prý ztrojnásobily denní přírůstky „nakažených“. V oné zemi, kde je každou chvíli občanská válka, často řádí skutečně nebezpečné choroby jako malárie či ebola a hygiena i lékařská péče je na úrovni pozdního středověku zemřelo za posledních cca 18 měsíců „s Covidem“ plných 804 osob, což v přepočtu činí neuvěřitelných 9 osob na milion obyvatel. S podobnými fóry přišlo WHO již loni, kdy jejo pracovníci děsili svět prognózou covidové apokalypsy na africkém kontinentu a žádalo od Evropy a Ameriky miliardové investice. Pohlédneme-li na statistickou tabulku covidových případů, drtivá většina afrických zemí se v ní drží pod 120. příčkou.

Hlavně se nepředposrat!

WHO se také kupodivu dostalo i do jedné naší lidové písně:

Proč ta sova tolik houkala? WHO a WHO a WHO……….!

Příspěvek byl publikován v rubrice Listy UTOPIJE a jeho autorem je Jarosek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>