Blesková deziluze

Tak jsem si včera, aby se neřeklo, nechal udělat antigenní testy na covid.

Samozřejmě negativní. Na nás, husity podlévající své zdraví poctivým mokem si nějaký zmedializovaný virus tak lehce nepřijde!

Poté jsem se potuloval parkem vedle ulice 1. Máje, kde před lety z nepochopitelných důvodů odstranili lavičky. Proč papaláši dělají všechno proti lidem?

Vylezl jsem poblíž tradiční pivnice Blesk. V období Jarního Temna to byla má populární destinace, kde jsem u okénka obdržel vždy předpisově natočený Ostravar, který jsem následně vypil na masivním pařezu v miniaturním zátiší poblíž Domu Energetiky. Zlaté časy pivního disentu. Mohli jsme na ně s úsměvem vzpomínat. Tenkrát jsme ovšem nevěděli, že vesla se brzy chopí ještě větší a vymakanější zločinci.

Před pár měsíci u mého onehdy oblíbeného okénka prodávali pouze litrové petky. Včera bylo však okno zavřené. Cedule před podnikem avizovala několik druhů menu za 110 Kč. Vstoupil jsem do předhalí. U stolu postávala hospodská. A ta mne následně zklamala. Pivo není!

Co se stalo? Proč se provozovna nesnaží alespoň částečně pokrýt své ztráty? Možná je pod jiným vedením. Pamatuji si z loňského dubna pozorného sympatického výčepního, který točil pivko ještě dříve, než si o něj žíznivý klient řekl. A toho jsem zrovna v interiéru osamělé hospody nezahlédl.

No co. Půjdeme jinam. Je to adrenalin, ale už mne to začíná vážně iritovat.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuálně a jeho autorem je Jarosek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

4 komentáře u “Blesková deziluze

    • ten tvor si neuvědomuje na jak tenkém ledě se pohybuje, jistě, svévolné opuštění okresu po lokální cyklostezce je těžký přestupek, sám jsem tím pobouřen, a protože jsem zodpovědný občan respektující všechna moudrá nařízení vlády, tak bez vytištěné a řádně vyplněné výjímky stažené z generátoru výjimek na netu, bych fakt trekovat na hory nikdy nejel, policie by takové porušení zákona řešila domluvou, možná i mírnou pokutou, ale ten tvor si zde koleduje o pořádný flastr, jak mnozí vědí, tak naše osvícená vláda, altruisticky pečující o naše dobro, za největší průser, který může občan jiným způsobit považuje NÁZOR občana, zatímco vražda, znásilnění nezletilého, neřkuli běžná loupež není zase až takový problém, například teď nedávno jeden dobrý člověk dostal od soudu 6 let natvrdo za 2 věty na fejsbuku, které se naší dobrotivé vládě nepozdávaly, no a když si uvědomím, že ve zdejší administraci je uloženo nespočet příspěvků tohoto tvora, které jednoznačně naplňují skutkovou podstatu trestného činu šíření nenávisti a podpory hnutí a ideologií atd., tak být na jeho místě, tak si už balím kartáček na zuby, pastu, ručník a lubrikační gel a každým dnem očekávám příchod policejního komanda, jen co se situace uklidní a chrabří hoši opustí svá stanoviště rozmístěná kolem cyklostezek a lesních cestiček v okolí Prahy, tak si pro toho tvora, kterého jak jsem pochopil vydědila i jeho vlastní matka, dojdou….. ale je dost pravděpodobné, že soudce jej nakonec po vyhodnocení všech faktů nepošle do Ruzyně, ale kousek vedle, do Bohnic… ….

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>