covid a pivo

Na úvod lehká hádanka: Jak se pozná rebelující hospodský? No přece podle plné hospody.

Poslední léta krutovlády Babišovy velezrádné mafie živnostníkům příliš nepřidala. Právě naopak. A jednou z nejpronásledovanějších kast jsou právě již zmínění hospodští.

Začalo to již v květnu 2017, kdy majitelům či nájemcům restauračních zařízení zakázali v jejich vlastních prostorách kouřit. Následovalo buzerační zavedení EET, kdy byli již tak vytížení gulášníci nuceni na vlastní náklady provozovat další byrokratický výmysl usvědčeného slovenského estébáka. Ještě pár let předtím jiná vláda zakázala setkání zeleniny a masa v syrovém stavu v hospodských kuchyních.

To, co nevadilo po celé generace dějin hospod, muselo být opět na náklady restauratérů odstraněno.

Pivař i výčepník by si pomyslel, že hůře v onom stavu již být nemůže. Ovšem nastoupila zhoubná zpolitizovaná chřipka. Najednou začali zlořádní papaláši spojeni z všemocnou hygienickou mafií rozkazovat, jak dlouho smějí mít majitelé provozoven otevřeno a nakonec jim i jejich podnikání na dlouhé měsíce zakázali.

Český národ má naštěstí úžasnou regenerační schopnost a umí improvizovat. Mnohé hospůdky měly i ve stavu stanného práva konspiračně otevřeno načerno a milovníci hospodského ruchu se scházeli v garážích, sklepích i v domácnostech. Spotřeba piva v ČR sice mírně klesla, ale toto je bohužel již dlouhodobější trend. Dobrou zprávou fašistům natruc je i fakt, že během jejich skoro dvouletém běsnění přibyly na pivní mapě naší vlasti další přírůstky.

O posledním „majsterštychu“ vládní sebranky jsem zde již hovořil. Už asi 6 týdnů platí neplatná a protiústavní „povinnost“ obsluhujícího personálu perlustrovat (legitimovat) své hosty, zdali mají u sebe očkovací průkaz, či jiný citlivý údaj o jejich zdravotním stavu. Osobně se snažím jakýmkoliv nepříjemným konfrontacím vyhnout a tak navštěvuji v dnešní době temna většinou jen mnou prověřené lokály. Občas zabrousím i do okolí a většinou jsem potěšen. Kvantitativně nezanedbatelná část inkriminované skupiny na protiprávní a segregační slinty samozvaných spasitelů jebe. Někde jen u vchodu visí trochu alibistický nápis, že každý příchozí svým vstupem prohlašuje, že splňuje podmínky atd. V mnohých lokálech však naštěstí chybí i zrůdný piktogram modelové hlavy zahalené komerčně úspěšným hadrem FFP. Občas vidím na provozovně i samolepku „svobodná zóna“ či „provozovna bez opatření“. To je důkaz, že odpor ke zločincům, kteří tyranizují vlastní národ, z čehož kasírují astronomické zisky existuje.

Hygienicko-političtí zločinci pokračují ve své štvavé kampani a po vzájemném znepřátelení osob očkovaných a neočkovaných se proti sobě snaží poštvat hosty a výčepní. Čin v tisícileté české historii naprosto bezprecedentní. Nejenže nabádají číšnictvo k porušování zákona 328 o přivlastňování si pravomoci úřadů, ale přímo v hospodských prostorách tvrdohlavě sejí vítr. Pevně věřím, že bouře, kterou brzy sklidí je smete na smetiště pivních dějin.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuálně a jeho autorem je Jarosek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>