Den Radegasta a boj proti suchu

Čas od času mi tiskový mluvčí nejaké velké pivovarské společnosti přepošle nějakou zprávu.

Nedávno jsem se treba dozvěděl, že budějovické pivo Samson se po roční pouze opět točilo na zemědělské výstavě Země živitelka. AB Inbev se skutečně snaží.

Včera jsem si zase přečetl zprávu od Ondřeje Coufala z Radegastu. Letošní ročník Dne Radegasta se prý mimořádně vydařil, ačkoliv se mimořádně konal ve FM. Na akci vedle hudebních celebrit prý vystoupila i šampiónka v čepování piva Denisa Kubíčková. Doufám, že aspoň točila na hladinku.

Pivovar rovněž představil nové superhořké pivo Ratar. To jsem zvědav. V poslední době tento podnik spíše hořkost u svých běžných piv omezoval.

Radegast také vyhlásil nesmiřitelný boj proti suchu. Rozdělil částku 1.400 000 mezi 50 vybraných neziskovek, které se údajně zabývají ekologií.

Osobně si myslím, že nejlépe může pivovar bojovat proti suchu výrobou vysoce kvalitního piva. A v tomto Radegest poněkud pokulhává.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuálně a jeho autorem je Jarosek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>