Deutschland, Deutschland…..

Pivovarský dům Ostrava pořádá dlouhodobou akci nazvanou Deutschland, Deutschland Über Alles. Jak už samotný název napovídá, jedná se o akční prodej německého lahvového piva v pivotéce nad Hobitem. Kupte jedno a druhé obdržíte zdarma!

V nabídce je Kellerbier, pšeničňák od Schneidera, černé z Mnichova, Kneitinger Bock, Märzen i žitný Roggen. Průměrně vás tak výjde germánský lahváč na 23 Kč!

Akce si klade za cíl přiblížit českým pivařům německé pivovarnictví a pomáhat odstraňovat politické i společenské bariéry ve vzájemných vztazích způsobené zejména 2. světovou válkou. Chceme ukázat, že běžný Němec (dokonce i Bavorák, Sas nebo přímo Sudeťák) není jen věčně brblajícím individuem brojícím proti Benešovým dekretům a snažícím se urvat kus české půdy pro své blaho, ale též občan země disponující bohatou pivovárečnou tradicí. Takže přijďte na německý škopek a pamatujte: Es ist kein Mann der niemals eine Rausch gehabt!

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuálně a jeho autorem je Jarosek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>