Klimkovický pivní minifestival

V sobotu má být teplota vzduchu až 35°C! To zase bude žízeň! Bydlíte-li poblíž Klimkovic nejezděte k vodě, ale přijeďte k pivu!

Od 14.00 se v areálu Lázní Klimkovice konají v rámci Klimkovického kulturního léta malé pivní slavnosti. Ve srovnání s podobnými akcemi tohoto druhu spíše slavnůstky. Nicméně na hašení žízně budou k dispozici čtyři pivní stánky s osvěžujícím minipivovarským mokem. Účast přislíbil ostravský Qásek, Garážmistr z Martinova, minipivovar Krmelín a nebude chybět ani pivní průkopník Segal, který má v úmyslu točit nejspíš nějaký speciál od Valáška. Uvnitř lázeňské budovy funguje ještě výčep s pseudopivními produkty od SAB Milleru, ale vchod bude důsledně hlídán ostrahou z řad členů Bratrstva Chmelové Šišky.

Jako kulturní program je připraven průřez mými pivními muzikály – ukázky písní z her Zběsilá Pípa, Únos Heinekena a Josef II..Původní nápad předvést celé 90 minutové představení byl nakonec změněn, zejména kvůli typu akce neboť se předpokládá, že v exteriéru při 30 stupňové teplotě průměrný pivař tak dlouho pozornost neudrží. Takže alespoň songy. Vedle mne jako autora a interpreta v jedné osobě vystoupí ještě Bufeťačka a Marie Terezie Bobina a legendární Míťa Dostál v rolích Dr. Sorensena, Heinekena a pátera Koniáše. Po představení ještě zahraji já sólo směs oblíbených světových melodií k poslechu, případně i k tanci.

Zvou lázně Klimkovice a Pivo.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuálně a jeho autorem je Jarosek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>