Kterak Indie mutuje

Naše fašistická vláda s podporou pochybných pandemických „odborníků“ ve své stále zoufalejší kampani pořád sází na věčné mutace koronaviru. 

Po úspěšné mutaci britské přišly dvě brazilské (v Liberci se objevila bohudík jen ta méně nebezpečná, takže český národ prozatím nevymřel), poté jihoafrická, nigerijská a kdoví jaká.

Nyní mají koviďáci nový hit a tím je mutace indická. V Indii údajně podcenili nebezpečí a potřebná opatření a dochází tam nyní k apokalypse. Stejně jako nám již loni ukazovali srdceryvné scény z kolabujících italských a španělských nemocnic a o něco později mrazírenská auta a plastové pytle na mrtvoly v ulicích New Yorku, dnes přišly na řadu tlející nebožtíci v přelidněných indických městech. Hlavním viníkem je samozřejmě indická mutace koronaviru. Účelem této propagandy je samozřejmě opět jen strašit naše občany, kteří už povětšinou těmto tendenčním blábolům přestávají naštěstí věřit.

Z mých opakovaných návštěv Indie počátkem 21. století jsem měl dojem, že nějaká forma pandemie vládne oné zemi permanentně. Podle počtu kusů bezprizorního skotu, toulavých psů, zbědovaných lidí a bordelu všude kolem bych to odhadoval na kombinaci malárie, žluté zimnice, beri-beri, žloutenky, meningitidy, vztekliny, slintavky, kulhavky a BSE. Jediným potěšením v dosti depresivní Mumbaji byl nález rozlehlé lokální pivnice s točeným ležákem London Lager, dalšími láhvovými speciály a tradiční indickou kuchyní. Někdo by snad namítnul, že hinduisté se alkoholu vyhýbají, já jsem však viděl úplně jiné věci. Tři indičtí kumpáni před mými zraky dokázali společně vypít sedmičku brandy zhruba za 15 minut. Zajímavý byl vliv indických pivních značek na můj, jinak odolný organismus. Po abusu zhruba sedmi silných piv jsem měl mysl bystřejší než za střízliva, avšak zradil mne pohybový aparát a já jsem nedokázal několik minut úspěšně vstát ze země….

A nyní trochu kovidové matematiky pro koronavirové masochisty: Indie má populaci zhruba 1.1 miliardy, čili všechna statistická čísla, kdybychom chtěli srovnávat se situací u nás je třeba jednoduše vydělit stem. Včera činil denní přírůstek pozitivně testovaných zhruba 350 000. To je v našich podmínkách číslo, které ukazuje, že je vlna na ústupu. 3000 mrtvých s kovidem je tak našich 30. Navíc v přepočtu úmrtí na milion obyvatel je indické číslo 157, zatímco naše přes 2.700. Z toho je vidno, že mají Indové stále co dohánět. Jako strašák nasraných občanů to však může posloužit.

Indie nám však může být i vzorem. Někdy počátkem 30. let 20. století, kdy byla ještě tato země pod koloniální nadvládou UK došlo k masakru na jakési pokojné demonstraci, kde následně zahynulo údajně až 25 000 Indů. Britský guvernér se měl tenkrát setkat s indickým vůdcem Gándhím a domlouval si se svými společníky vhodnou strategii, jejíž součástí bylo také vyjádření politování a omluva. Gándhí byl však asertivní a nekompromisní. Tím, co jste provedli včera, jste tady skončili! Guvernér, ač trochu znejistěl, byl pobaven. Přece si nemyslíte, že jen tak tady všechno necháme a odjedeme? Právě to uděláte. Gándhí byl zdvořilý, klidný, ale nekompromisní. Od zítřka s vámi přestane indický lid spolupracovat. Trvalo to ještě pár let, ale roku 1947 Britové odtáhli a Indie se stala samostatnou republikou.

Stejně tak už přestaňme spolupracovat s těmi našimi kašpárky, kteří místo toho, aby za své nestydaté platy sloužili pokorně svým voličům, hrají si na diktátory a mastí si kapsy. Vykašleme se na PROTIZÁKONNÉ a PROTIÚSTAVNÏ nesmysly,  na zbytečné a otravné testování a pojďme se sejít v nějaké normální hospodě.

Vlády jsou přechodné – pivo je věčné!!!

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuálně a jeho autorem je Jarosek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 komentář u “Kterak Indie mutuje

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>