Noční můra v režii Franze Kafky

Tyto fenomény nastávají údajně po konzumaci argentinského piva Quilmes. Já jsem však včera vypil jen pár Bitburgerů a trochu červeného vína.

Ve svém snu jsem se ocitl v jakémsi pražském bytě. Nevím, proč jsem si myslel, že je to v Praze, ale prostě to tak bylo.

Vtom se v místnosti objevili asi čtyři muži. Nevěděl jsem, jak se tam dostali a vypadali dosti komisně, což mi nápadně připomnělo Franze Kafku. Začali mi klást otázky. Prý provádějí nějaký výzkum a tak se mne ptali na můj názor na coca colu a jiné nealkoholické nápoje. Popravdě jsem jim sdělil, že mne nealko příliš nezajímá a že mám nejraději pivo.

Nato mne vetřelci povalili na postel a snažili se mne znehybnit. Věděl jsem, že mi chtějí lít do krku nějakou sladkou sračku, tak jsem se intenzivně bránil. Vzpomněl jsem si opět na Kafku a tak jsem volal paní bytnou, ať zavolá policii. V nejkritičtějším momentě jsem se naštěstí probudil.

Bylo asi šest rano a bohužel jsem v kabině neměl žádné pivo.

Až kolem deváté mne v baru odchytil barmanažer Jovan a naservíroval mi jedno snídaňové.

Doufám, že se mi dnes bude zdát něco tematičtějšího.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuálně a jeho autorem je Jarosek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

3 komentáře u “Noční můra v režii Franze Kafky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>