Novinky z Omikronésie

Covidová klauniáda dospěla do další fáze.

Jako by toho nebylo za poslední dva roky dost. Po Deltě přichází Omikron. Pak jsou na řadě Pí, Ró, Sigma, Tau, Ypsilon (Y) a určitě nakonec (?) i Omega. Výhodou je, že i jedinec, kterému nebylo dopřáno klasického vzdělání se z každodenní praxe naučí řeckou abecedu.

Jak to prozatím v praxi vypadá? U nás k nahonění příslušných strašidelných čísel přistoupila nová, svěží a zaručeně lepší vláda k tzv. plošnému testování zaměstnanců. V praxi to znamená, že se opět koná celostátní hon na „infikované“ jedince, kteří, ač jsou zdraví, potřebují fašisticko-hygienické mafii vylepšit statistiky. Jedná se zase o pásovou výrobu potenciálních pacientů, kteří skoro vždy bez jakýchkoliv příznaků choroby slouží zrůdnému režimu jako rukojmí a nástroje ke strašení veřejnosti. Z běžné respirační nemoci, kterou u nás snad již po celá staletí onemocní statisíce lidí bez jakéhokoliv humbuku se dělá zkázonosný moribundus, před jehož smrtelnými následky si nemůže být jistý vůbec nikdo.

Vyhrožuje se zejména tzv. „zahlcením nemocnic“. Prozatím se, i přes stoupající počet „nakažených“ tato zdravotnická zařízení nikterak nehltí. Ke včerejšímu dni, kdy dle příslušně manipulovaných statistik přibylo u nás zhruba 32 000 zdravých nemocných, ubylo na oddělení JIP 24 osob. Samozřejmě, že známí škarohlídi a bubáci předpovídají logickou apokalypsu v příštích dnech.

Na základě poplašných zpráv si ještě jednou dovolím připomenout, že dle slov přednosty nemocnice v Motole MUDR. Ludvíka je v ČR k dispozici přes 60 000 akutních lůžek. Podotýkám, že podle Pandemického plánu z roku 2011 má být v případě epidemie (vyhlašované při výskytu 1600 případů na 100 000 obyvatel) vyhrazeno pro pacienty 30 000 lůžek. Z toho 4 500 pro těžké případy a 2250 plicních ventilátorů. Za dva roky tzv. „pandemie“ neudělali papaláši pro případné navýšení kapacit nemocnic vůbec nic. Přitom za tu dobu vznikla sekera státního rozpočtu skoro bilion korun (1 000 000 000 000). Ovšem, že je jednodušší buzerovat občany, likvidovat živnostníky a profitovat z lidského neštěstí, než problémy efektivně řešit. Jediný pokus o postavení polního lazaretu ve Letňanech skončil megazlodějnou, kdy při prošustrovaných 100 milionech nehostila jediného pacienta a následně byl bez jakýchkoliv následků a vyvozování odpovědnosti demontován.

To vám, coviďákům nedochází?

Do posilovny ani na bazén (mělo by se správně říkat „do bazénu“) nechodím a v divadlech momentálně působím výhradně jako účinkující, takže o tamní segregaci bohužel moc nevím. V hospodách to však zase takový masakr není. Myslím, že převážná část hospodských si váží hostů a potažmo tak samozřejmě i kšeftu, že se nenechá usurpátorskými nácky zastrašit. Některé hospody (u nás třeba Segal nebo Kurníkšopahospoda) se již osobně přihlásily do tzv. „Svobodné zóny“, jiné na sebe takto neupozorňují, avšak žádný protiprávní a protiústavní režim vymyšlený zoufalými covidomily v nich neplatí. Přede dvěma dny byla v knajpě U Žaláka údajně policejní razie kvůli nelegálnímu kouření ve vnitřních prostorách. Včera jsem se tam stavil na jedno a během půl hodiny jsem byl místním cigaretovým kouřem řádně vyuzený jako v památných 80. letech. To je důkaz, že když nefungují zodpovědné soudy, pomohou si lidé sami.

Jen to pivo se mi zdá stále dražší…..

Včera mne v TV Barrandov pobavil panikář a vlastizrádce Kubek, který se navážel do údajného „desinformátora“ Prof. Berana. S jistou blahosklonností povídal, že tito vědci byli po celé dekády zavřeni ve svých laboratořích a zalahodila jim nově získaná mediální prezentace. Tak by mne zajímalo, kdo znal před covidem Hořejšího, Cílka, Maďara, Prymulu či samotného Kubka.

Paranoika Flégra již nemůže dnes brát již nikdo vážně. V minulých měsících tento zlovolný klaun poněkud ustoupl z veřejného prostoru a při klesajícím trendu reálné nemocnosti v naší zemi se omezoval na rádoby smířlivější komentáře. Při vzniku Omikronésie se však opět probudil k aktivitě a nechal se slyšet, že má důvěrnou zprávu o devastačních účincích Omikronu, kterou však může důvěrně poskytnout jen některým členům vlády.

Toto už nemá cenu ani komentovat.

Za pár týdnů koronová hysterie opět ustoupí a na povrch vyplavou další kostlivci ze skříně. Green Deal, emigrace, zadluženost, insolvence, Čapí Hnízdo.

Aby toho nebylo dost, před pár dny se v TV objevil nějaký tuzemský šílenec, který nějaký čas působil ve Španělsku a nadšeně hovořil, jak ve španělských městech si majitelé psů na vycházku se svými společníky musí sebou nosit láhev octa, se kterým jsou povinni zalít močovou značku svého svěřence. To už není jen proti zdravému rozumu, nýbrž i proti samotné přírodě. Samozřejmě, že by byl ten nejmenovaný zmrd rád, kdyby se podobná pakárna zavedla i u nás.

Při seznámení s podobnými idioty by si měl soudný člověk uvědomit fakt, že pouliční lampy nemusí sloužit vždy jen k osvětlení…..

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Listy UTOPIJE a jeho autorem je Jarosek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>