Osvěžení v Garáži

Minulý pátek bylo dost horko, přesto jsem se vypravil pěšky z Děhylova do Martinova.

Lákala mne totiž představa martinovské Garáže a půllitru vychlazeného piva. Již dlouho jsem netestoval místní desítku, tak jsem si ji hned objednal. A skutečně přišla k chuti! Jak již bývá u Garážmistra zvykem – hořká, přímočará a osvěžující. Převládá chmelovitost, ale není to úpně na úkor dalších složek. V teplém počasí ideální nápoj.

Hodil jsem rovněž řeč se sládkem Pavlem. Nejvíce mne zajímaly novinky o připravovaném pivovárku ve Staré Bělé. Nějaké pivo prý je již navařeno a akce vypukne v září. Jaké jsou plány smělého a bohatého podnikatele to zatím zůstává tajemstvím. Napadl mne název onoho piva: Stará Bela.

Poklidnou atmosféru pátečního poledne mi narušil jen půllitr s pivem Maxmilian z Kroměříže. Mok byl na čepu zřejmě již dost dlouho, pivo nemělo jiskru, svěží říz, bylo zteplalé a bylo i trochu něčím cítit. Sládek Pavel na tento fakt upozornil personál. Pak mi sdělil, že má konstantní problém jak něketří garážoví pinglové zacházejí s jeho výrobky.

Takže Garážmistr stabilně chutný a již se těším na nějakou tu novinku….

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuálně a jeho autorem je Jarosek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

2 komentáře u “Osvěžení v Garáži

    • podle mých informací to má být kousek od zastávky U Matěje, v místě bývalého autosalónu Citroenu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>