Pivní výlet do spřáteleného Polska

Pivní agentura Utopije pořádá v sobotu 20. září pivní výlet do minipivovarů v polské příhraniční oblasti. Odjezd je v 10.00 z parkoviště naproti Domu kultury Ostrava (bývalých Vítkovic).

Dopoledne příjezd do Ratiboře, případná ochutnávka piva z městského zámeckého pivovaru, který je jedním z nejstarších v Polsku. Pak návštěva minipivovaru Rynek.

Po konzumaci přesun do městečka Rybnik a návštěva místního minipivovaru. Podle délky degustace návrat do Ostravy kolem 18 – 19 hodin.

Cena zájezdu je 600Kč / osoba. Cena zahrnuje dopravu na trase Ostrava-Raciborz-Rybnik-Ostrava, odborný výklad, možnost konverzace o pivu v polském jazyce. V každém z minipivovarů jedno pivo zdarma.

Případné objednávky můžete posílat přímo na stránky, na mailovou adresu martinjarosek@hotmail.com

 nebo telefonicky na tel. 731 336945.

K naplnění mikrobusu zbývá ještě asi 6-7 míst. V případě převisu poptávky bude stejný nebo podobný zájezd uskutečněn ještě v pozdějším náhradním termínu.

Na zdrowie!

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuálně a jeho autorem je Jarosek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>