Pivotéka hlásí

Je horko a žízeň. Nicméně obyvatelstvo se stahuje z města. Tento týden největší část naší klientely tvoří lidé, kteří se snaží koupit pivní dárek blízkému člověku k narozeninám. Nejrozšířenější jsou padesátiny. Mezi zákazníky nechyběla ani slečna z dalekého Kazachstánu.

V platnosti zůstává nabídka německých a britských piv (piva z hallertauského pivovaru Au, ejly od Greene Kinga, Younga, Thwaitese a metalové pivo Iron Maiden). Z petek je to arsenál  piv od Qásku – mimo jiné i chillii Fire Dog a medový 11°speciál, dále pak ležák a IPA z Ostravice, pšenky ze Zámečku Zábřeh a od Bona a v neposlední řadě též premiérový Osečan z Oseku nad Bečvou. Nahořklá, dobře pitelná 11°s příchutí jemných kvasnic a 12°, která je sice označena jako „světlý ležák“, ve skutečnosti se však jedná o pivo polotmavé. Takže má-li někdo z vašich známých narozeniny, svátek, či jinou oslavu, přijďte koupit dárek do pivotéky!

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuálně a jeho autorem je Jarosek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>