Starý vtip v nové verzi

Baví se dva školáci:

A: Jak, prosím tě můžeš jíst dobrovolně ten rybí tuk?

B: Za každou lžičku, kterou spolknu mi dá maminka do prasátka korunu.
A: A co s těmi penězi děláš?

B: Když tam mám dvacet korun tak mi rodiče koupí novou flaštičku rybího tuku…

Aktualizovaná verze:

Pijte lahvový Radegast a sbírejte nálepky. Až jich budete mít 100 budete zařazeni do losování o padesátilitrový KEG Radegastu….

Na zdraví!

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuálně a jeho autorem je Jarosek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

2 komentáře u “Starý vtip v nové verzi

  1. Měl jsem teď možnost pít na jednom předvánočním večírku čepovanou Stellu Artois, v minulosti mě tato značka nějak míjela. To pivo je naprosto bez jakékoliv chuti, já bych byl sto tvrdit, že i ten Radegast 10° má výraznější pivní chuť než tato belgická voda.

    • Stella bývala v českých hospodách slušné pivo, dokud se sem dovážela z Belgie, od té doby, co se vaří licenčně na Smíchově, tak je to stejná břečka jako Staropramen, který zase naopak, když je vařený licenčně v Anglii, tak tam chutná jako relativně slušné pivo. Aneb, vítejte v krásném globalizovaném světě.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>