Pivní pohádky

Tak už je to tady! Po mnohaměsíčních peripetiích je konečně připravena premiéra mé nové pivní zpěvohry Pivní pohádky. I přes mnohaslibný název není ani toto představení určeno přímo pro děti.

Vedle klasických pohádkových motivů jako je Zlatovláska nebo Povídání o Pejskovi a Kočičce (v pivařském provedení)  pohádkový večer představí i situace běžného života jako jsou např. marné pokusy o vracení zálohovaných lahví nebo pacifistickou frašku Švejk to nepochopil.

Soubor Zběsilá pípa se od posledního představení Pivařky.cz rozrostl na 8 osob a bylo provedeno pár personálních změn a alternací. Přesto jsme připraveni poskytnout našemu obecenstvu hluboký umělecký zážitek a hlavně dobrou zábavu.

Oficiální premiéra se koná 5.února v klubu Rockhill (Chachárek) na hulváckém kopci. Tentokrát je již bohužel vyprodáno, ale chystají se samozřejmě další reprízy.

Sledujte internet a hlavně tyto stránky ohledně všech dalších informací.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuálně a jeho autorem je Jarosek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

1 komentář u “Pivní pohádky

  1. Tohle Ostravákům tiše závidím. V Praze ani ve Vídni takovýto druh zábavy není. Aspoň že ty ostravské speciály ze spilky se tu dají sehnat. Právě piju Rufus v jedné hospodě na Pankráci a maj tady i Černou Barboru, ale na černý pivo nemám chuť.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>